კატეგორია: სხვადასხვა (3141), საქართველო და რეგიონები (310), მთავრობა, სამინისტროები, დეპარტამენტები (146), საელჩოები (1), ბიზნესი, კომერცია, რეკლამა (1635), ბანკები და ფინანსები (117), კომპანიები (637), სამართალი, არასამთავრობო ორგანიზაციები, ასოციაციები, კავშირები (454), ინტერნეტი (1063), კომპიუტერები (417), მომსახურება (1099), ჰოსტინგი და ინტერნეტ პროვაიდერები (155), ელექტრონული კომერცია (842), დიზაინი (494), მრეწველობა და ტექნოლოგიები (335), გადაზიდვა (153), მოგზაურობა და სასტუმროები (973), მეცნიერება და განათლება (995), გასართობი (753), თამაშები (994), მუსიკა (279), სპორტი (857), ბავშვები (115), ავტო მოტო (556), Adult (52), პირადი გვერდები და ბლოგები (547), კულტურა, ხელოვნება, ლიტერატურა, ისტორია (575), ჯანმრთელობა და მედიცინა (575), ახალი ამბები, მედია, ტელევიზია, რადიო (1542), პოლიტიკა (118), რელიგია (162)